Kilka informacji o mnie

Cześć!

To ja podczas nagrania. Z tyłu mój samochód.

Nazywam się Zbigniew Krankiewicz i od ponad piętnastu lat pracuję w branży motoryzacyjnej. Pierwsze kroki w tej branży stawiałem jako doradca sprzedaży samochodów używanych, a później jako doradca samochodów nowych. Dzisiaj jestem specjalistą ds. floty samochodowej w europejskiej korporacji. Zarządzam prawie 600 samochodami osobowymi, dostawczymi oraz ciężarowymi. Wdrażam innowacyjne rozwiązania, które mają zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo oraz radość z użytkowania samochodów służbowych.

O czym jest mój blog

AUTO NA TAK to blog, w którym będę dzielił się swoją wiedzą z zakresu motoryzacji, aby użytkownicy samochodów byli coraz bardziej świadomi narzędzi, które posiadają.

Przygotowując nowe publikacje, korzystam głównie z mojej wiedzy oraz z literatury branżowej oraz Internetu. Od Ciebie jako czytelnika oczekuję komentarzy 😊

O mnie

Uczę się w WSZiB w Poznaniu. Już skończyłem :). Uwielbiam czytać książki ale niestety ostatnio mam bardzo mało czasu, dlatego zacząłem słuchać audiobooków w czasie jazdy samochodem do pracy. Wszystkim to polecam, aby wykorzystać w pełni ten zmarnowany czas za kierownicą 😊  

A skąd pomysł

Tak jak już pisałem powyżej słucham audiobooków w drodze do pracy. Podczas słuchania książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga” Pana Michała Szafrańskiego wpadłem na pomysł własnego bloga (Panie Michale dziękuję 😊). Chciałbym także podziękować Panu Wojciechowi Strózikowi – godzinna rozmowa z Tobą pomogła mi wyjść z mojej strefy komfortu. Prowadzę go aby dzielić się swoją wiedzą.

Podziękowania

Agato, dziękuję Ci za wsparcie w moich kuriozalnych pomysłach (wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć) 😊